09103021500

ترموگراف تستو TESTO 175T1

testo 175T1 - Temperature data logger

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • دیتالاگر: دما
  • رنج اندازه گیری دما: -35 تا 55 درجه سانتی گراد
  • نمایشگر: دیجیتال
  • نیاز به نصب نرم افزار: دارد
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

دیتالاگر دمای تستو 175T1 دارای نمایشگر بزرگ و نشانگر هشدار است که آن را برای نظارت مداوم دمای ذخیره سازی ایده آل می کند. سنج اندازه گیری دما برای نظارت قابل اعتماد دما در اتاق های یخچال و فریز عمیق برای مدت زمان طولانی ایده آل است. ایجاد صفحات گسترده اکسل، فایل های PDF و تجزیه و تحلیل داده ها با امکان دانلود رایگان نرم افزار ترموگراف تستو TESTO 175T1  به راحتی امکان پذیر است.


قیمت ترموگراف تستو آلمان testo 175t1


مقایسه ترموگراف تستو 175t1 با دیتالاگر 175t2
ترموگراف تستو TESTO 175T1

پایش و ثبت دما درسردخانه ها توسط ترموگراف تستو TESTO 175T1
بسیاری از غذاها و داروها باید در یک محدوده دمای سرد نگهداری شوند. این کار را می‌توان در سردخانه هایی با محفظه های جداگانه، در سردخانه‌های تخصصی یا سردخانه‌هایی با تکنولوژی بالا انجام داد. دما باید به طور مداوم در تمام این سردخانه ها ثبت شود، زیرا قوانین سختگیرانه ای برای مدیریت کیفیت در صنایع غذایی و دارویی اعمال می شود.

به منظور شناسایی هرگونه انحراف از دمای معیار و انجام اقدامات متقابل مناسب، معمولاً دیتالاگرها به اصطلاح در نقاط کنترل بحرانی (CCP) نصب می شوند. نقاط بحرانی به عنوان مثال درها یا گذرگاه ها در یک انبار هستند.


پایش دما در فریزرها برای غذا با دیتالاگر دما تستو آلمان TESTO 175 T1
اتاق های انجماد محلی است در آن مواد غذایی منجمد ذخیره می شود. این قسمت ها از اتاق‌های انجماد برای تولیدکنندگان مواد غذایی کوچک مانند قصابی‌ها ، رستوران‌ها و سوپرمارکت‌ها از طریق محفظه های انجماد در صنایع غذایی، تا سردخانه‌های تخصصی / انبارهای deep-freeze را شامل می‌شود. درجه حرارت باید به طور مداوم در تمام این قسمت ها ثبت شود.

عموما از دیتالاگرها برای اندازه گیری دما در این نوع از انبارها استفاده می شود. ابزار اندازه گیری در اتاق deep-freeze، تا جایی که ممکن است در نزدیکی نقاط بحرانی مانند درب ها نصب می شود و دما را در فواصل زمانی مشخص (معمولا: 15 دقیقه) ثبت می کند.
سپس داده های ثبت شده را می توان با استفاده از نرم افزارهای ویژه آنالیز و بایگانی کرد.


نظارت و ثبت دمای انبار ها

انطباق صحیح دمای انبار به عنوان مثال در محصولات غذایی و دارویی یک پیش نیاز مهم برای تضمین کیفیت محصولات است.
به عنوان یک قاعده کلی، برای این کار از دیتالاگرها استفاده می شود. آنها به طور خودکار مشخصات دمای محیط را بررسی و ثبت می کنند و در نتیجه سهم مهمی در حفظ کیفیت محصول خواهند داشت.
با امکان مشاهده ی نقض مقادیر حدی دما به طور مستقیم بر روی صفحه نمایشگر دستگاه به این معنی است که می توانید به سرعت نسبت به انحرافات دما از معیار تعیین شده اقدام مناسب انجام دهید.


نظارت و ثبت دما در حمل و نقل

برای تمام محصولاتی که حساس به نوسانات دمایی هستند یا باید در محدوده دمایی از پیش تعریف شده نگه داری شوند، ثبت و مستندسازی داده ها بدون وقفه اهمیت دارد.
شرایط نگه داری نادرست در حین حمل و نقل می تواند منجر به کاهش کیفیت، یا از دست رفتن کل محصول شود.
با استفاده از دیتالاگر می توان محموله ها را از نظر انطباق با محدوده های دمایی مشخص شده بررسی کرد و سپس با استفاده از نرم افزار داده ها را تجزیه و تحلیل و بایگانی کرد.

دیتالاگر
دما
رنج اندازه گیری دما
-35 تا 55 درجه سانتی گراد
نمایشگر
دیجیتال
نیاز به نصب نرم افزار
دارد
امکان اتصال به
کامپیوتر از طریق کابل میکروusb به usb دارد
تغذیه دستگاه
3 باتری نیم قلم (جنس آلکالاین)
متعلقات
باتری / دفترچه راهنما / قفل برنجی / غلاف نصب دیواری
آپشن
دارد

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...