09103021500

درباره ما

مولتیکو ، به عنوان فروشگاه اینترنتی بی‌نظیر تجهیزات اندازه‌گیری، با بیش از دوازده سال سابقه فعالیت مستمر، برترین مرجع خرید آنلاین در زمینه تجهیزات اندازه‌گیری در کشور است. ما در Multico به ارائه مجموعه‌ای گسترده از کالاهای متنوع و باکیفیت، که برای تمامی اقشار جامعه صنعتی و آزمایشگاهی مناسب است، می‌پردازیم. مشتریان محترم ما، در تجهیزات اندازه گیری مولتی کو علاوه بر خرید، به تجربه‌ای لذت‌بخش از مشاوره‌ی حرفه‌ای و فوق‌العاده برخوردار می‌شوند.

ما در مولتیکو با افتخار، بخشی گسترده از تجهیزات برق و الکترونیک را فراهم می‌کنیم، همچنین مولتی‌متر، آمپرمتر کلمپی، ال‌سی‌ارمتر، ارت‌سنج، میگر، پاورآنالایزر و وات‌متر را به شما عرضه می‌کنیم. در علاوه، برنامه‌ریزی دقیق برای تأمین تجهیزات بهداشت حرفه‌ای مورد نیاز شما صورت می‌گیرد؛ لوکس‌متر، صوت‌سنج، فشارسنج، غبارسنج، تسلامتر، دماسنج، رطوبت‌سنج، استرس‌سنج گرمائی، ترموویژن، آنالایزر گاز احتراق و فلومتر.

به علاوه، ما مجموعه‌ای بی‌نظیر از تجهیزات اندازه‌گیری فیزیکی و شیمیایی را به شما عرضه می‌کنیم. از جمله نیروسنج، گشتاورسنج، تاکومتر، ضخامت‌سنج، زبری‌سنج، لرزش‌سنج، pH‌متر، اکسیژن‌متر، کلرسنج، کدورت‌سنج و EC‌متر. همه این تجهیزات از برندهای معتبر و معروف ایران و جهان تأمین می‌شوند، تا شما بهترین کیفیت را در اختیار داشته باشید.

با مولتیکو ، همیشه به یک تجربه‌ی خرید آسان و مطمئن دست پیدا می‌کنید. به ما بپیوندید و از کیفیت بی‌نظیر خدماتمان بهره‌مند شوید.